НОВОПРАЗЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Кіровоградська область, Олександрійський район

Проєкти рішень ХХХІІI сесії Новопразької селищної ради восьмого скликання

Дата: 17.08.2022 09:43
Кількість переглядів: 465

 

 

1. Проєкт рішення "Про затвердження Статуту Новопразької дитячої музичної школи"    додаток

2. Проєкт рішення "Про затвердження  контингенту учнів, погодження розміру батьківської плати за навчання та надання пільг щодо оплати у  Новопразькій дитячій музичній школі Новопразької селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області на 2022-2023 навчальний рік"

3. Проєкт рішення "Про припинення права користування на земельні ділянки сільськогосподарського призначення громадянам селища"

4. Проєкт Рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі в оренду громадянам селища для городництва із земель не наданих у власність або постійне користування в межах населених пунктів"

5. Проєкт рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі в оренду громадянам селища для сінокосіння та випасання худоби із земель не наданих у власність або постійне користування в межах населених пунктів"

6. Проєкт рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельних ділянок у постійне користування для будівництва  та обслуговування об’єктів і споруд автомобільного транспорту Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області"

7. Проєкт рішення "Про передачу  в оренду  земельної  ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Поштовнюку А.Є."

8. Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення Новопразької селищної ради від 16 грудня 2021 року № 517 «Про бюджет Новопразької селищної територіальної громади на 2022 рік»"     додаток2    додаток3    додаток5 додаток7

9. Проєкт рішення "Про внесення зміни до рішення Новопразької селищної ради  від 16 грудня 2021 року  № 516 «Про затвердження Програми  економічного і соціального  розвитку Новопразької  селищної  територіальної громади на 2022 рік та основні напрямки розвитку на 2023 і 2024 роки»"

10. Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення Новопразької селищної ради № 659 від 26.07.2022 року «Про затвердження «Програми фінансової  підтримки військовим частинам Збройних Сил України, Військам територіальної оборони України, Національної гвардії України на 2022 – 2023 роки»"

11. Проєкт рішення "Про затвердження передавального акту комісії з питань юридичної особи Новопразький  дошкільний навчальний заклад №2 «Журавлик» Олександрійського району Кіровоградської області"   додаток  додаток

12. Проєкт рішення "Про затвердження передавального акту комісії з питань юридичної особи Світлопільський дошкільний навчальний заклад «Світлячок» Олександрійського району Кіровоградської області"   додаток   додаток

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь