НОВОПРАЗЬКА ОБ'ЄДНАНА ГРОМАДА

Кіровоградська область, Олександрійський район

Проєкти рішень

1. Проєкт рішення «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)»

2. Проєкт рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність»

3. Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі в оренду громадянам селища для городництва із земель не наданих у власність або постійне користування в межах селища Нова Прага»

4. Проєкт рішення «Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  Колеснику Д.І»

5. Проєкт рішення «Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  Поденежному О.В.»

6 Проєкт рішення «Про затвердження проекту землеустрою та передачу безоплатно у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства Ткачову М.В.»

7. Проєкт рішення «Про затвердження проекту землеустрою та передачу безоплатно у власність земельних ділянок  для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  та ведення особистого селянського господарства  Пісковому О.О.»

8. Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  Русакевичу В.Ф.»

9. Проєкт рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для передачі у власність для ведення особистого селянського господарства»

10. Проєкт рішення «Про розгляд заяви у надані дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Трубчанінову А.В.»

11. Проєкт рішення «Про затвердження проектів землеустрою  та передачу безоплатно у власність  земельних ділянок для  ведення особистого селянського господарства громадянам»

12. Проєкт рішення «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності»

13. Проєкт рішення «Про  затвердження проекту землеустрою та надання у власність в розмірі земельної частки (паю) земельної ділянки для ведення  фермерського господарства голові та членам  ФГ «Вега»»

14. Проєкт рішення «Про передачу земельних ділянок в оренду  ФГ «Вега» для ведення  фермерського господарства»

15. Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність в розмірі земельної  частки (паю)  для ведення фермерського господарства члену ФГ «Луч» Ткачу Є.С.»

16. Проєкт рішення «Про затвердження актів приймання-передачі у комунальну власність Новопразької селищної ради будівель, майна та фондів бібліотечних закладів»         додаток 1,      додаток 2,      додаток 3

 17. Проєкт рішення "Про звіт  директора  Новопразького  комунального  підприємства  про фінансово- господарську  діяльність підприємства за  2020 рік"

18. Проєкт рішення "Про звіт Новопразького селищного голови про роботу селищної ради та її виконавчого комітету за 2020 рік"

19. Проєкт рішення "Про затвердження Програми  фінансової підтримки Новопразького комунального підприємства на 2021 рік"

20. Проєкт рішеня "Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд Буту М.М."

21. Проєкт рішення "Про затвердження проекту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки для городництва гр. Міщенку Р.М."

22. Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення Новопразької селищної ради від 22 грудня 2020 року № 64 «Про бюджет Новопразької селищної територіальної громади на 2021 рік»

23. Проєкт рішення "Про затвердження Звіту про виконання бюджету Новопразької селищної об’єднаної територіальної громади за 2020 рік"

24. Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення Новопразької селищної ради від 22 грудня 2020 року № 53 «Про затвердження  штатного  розпису Новопразької  селищної ради на 2021 рік»"

25. Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення Новопразької селищної ради від 22 грудня 2020р. № 52 «Про затвердження структури та чисельності апарату Новопразької селищної ради та її виконавчих органів на 2021 рік»"

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь