НОВОПРАЗЬКА ОБ'ЄДНАНА ГРОМАДА

Кіровоградська область, Олександрійський район

Проєкти рішень

1. Проєкт рішення «Про внесення змін та доповнень до селищної  комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО, членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО, постраждалих учасників Революції Гідності та вшанування пам’яті загиблих на 2018-2020 роки»       додаток

2. Проєкт рішення «Про зміну найменування Пантазіївського дошкільного навчального закладу дитячий садок «Рушничок» Знам’янського району Кіровоградської області  та затвердження нової редакції статуту закладу»        додаток

3. Проєкт рішення «Про приймання у комунальну власність Новопразької селищної ради зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Олександрійського району майна КНП «Олександрійська центральна районна лікарня Олександрійської районної ради Кіровоградської області»»

4. Проєкт рішення «Про затвердження  Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді, організації приписки до призовної дільниці, призову громадян України на строкову військову службу та виконання заходів з мобілізації ” Призовник” на 2020 рік («Призовник – 2020»)»

5. Проєкт рішення «Про затвердження Положення про Бюджет участі (громадський бюджет) Новопразької селищної  об’єднаної територіальної громади»

6. Проєкт рішення ро затвердження «Програми місцевого економічного розвитку Новопразької об’єднаної територіальної громади та план дій з її реалізації на 2020-2022 роки»

7. Проєкт рішення "Про затвердження Положення про порядок здійснення Новопразькою селищною радою державної регуляторної політики"

8. Проєкт рішення «Про внесення змін до рішення Новопразької селищної  ради від 17 грудня 2019року №392 «Про затвердження штатних розписів закладів культури Новопразької селищної ради»»

9. Проєкт рішення «Про внесення змін до рішення Новопразької селищної ради від 17 грудня 2019 року № 395 «Про затвердження  штатного розпису Новопразької  селищної ради на 2020 рік»»

 

10. Проєкт рішення «Про внесення змін до рішення Новопразької селищної ради від 17 грудня 2019р. № 394 «Про затвердження структури та чисельності апарату Новопразької селищної ради та її виконавчих органів на 2020 рік»»

11. Проєкт рішення «Про внесення змін до рішення Новопразької селищної ради  від 17 грудня 2019 року № 413 «Про бюджет Новопразької селищної об'єднаної територіальної громади  на 2020 рік»»          додаток1,         додаток2,        додаток3,         додаток4,          додаток5,         додаток6

12. Проєкт рішення «Про внесення змін до Регламенту Новопразької селищної  ради»

13. Проєкт рішення «Про приймання у комунальну власність  Новопразької селищної ради зі спільної власності територіальних громад сіл  Знам’янського  району майна комунального некомерційного підприємства «Знамʼянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»»

14. Проєкт рішення «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).»

15. Проєкт рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі у власність»

16. Проєкт рішення «Про припинення права користування на земельні ділянки сільськогосподарського призначення громадянам селища»

17. Проєкт рішення «Про припинення права користування на земельні ділянки сільськогосподарського призначення громадянам селища»

18. Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі в оренду громадянам селища для городництва із земель не наданих у власність або постійне користування в межах селища Нова Прага»

19. Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі в оренду громадянам селища для сінокосіння та випасання худоби із земель не наданих у власність або постійне  користування в межах селища Нова Прага»

20. Проєкт рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність учаснику АТО Чорному Д.А.»

21. Проєкт рішення «Про  надання у власність земельної частки (паю) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  Сабову А.В. та Сабовій С.В.»

22. Проєкт рішення «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за мажами населеного пункту»

23. Проєкт рішення «Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  Глущенко С.В.»

24. Проєкт рішення «Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  Працевитому В.М.»

25. Проєкт рішення «Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  Іващенко О.В.»

26. Проєкт рішення «Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  Запасненко Л.Л.»

27. Проєкт рішення «Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  Озерову К.П.»

28. Проєкт рішення «Про передачу безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд Корцю Г.В. та Донченко А.Г.»

29. Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою та  передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  Гейку В.А.»

30. Проєкт рішення «Про затвердження проекту землеустрою та передачу безоплатно у власність земельну ділянку для ведення особистого  селянського господарства гр. Гейку В.А.»

31. Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою та  передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  Колісникович Т.І.»

32. Проєкт рішення «Про затвердження проекту землеустрою та передачу безоплатно у власність земельну ділянку для ведення особистого  селянського господарства гр. Колісникович Т.І.»

33. Проєкт рішення «Про затвердження проекту землеустрою та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  Павлученку А.С.»

34. Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою та  передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  Криворучку П.Л.»

35. Проєкт рішення «Про затвердження проекту землеустрою  та передачу безоплатно у власність  земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Соскову П.М.»

36. Проєкт рішення «Про затвердження проекту землеустрою  та передачу безоплатно у власність  земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Тимченку С.М.»

37. Проєкт рішення «Про затвердження проекту землеустрою  та передачу безоплатно у власність  земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства Глущенку В.М.»

38. Проєкт рішення «Про затвердження проекту землеустрою  та передачу безоплатно у власність  земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства Глущенко О.І.»

39. Проєкт рішення «Про затвердження проекту землеустрою  та передачу безоплатно у власність  земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства Іванченко С.В.»

40. Проєкт рішення «Про затвердження проекту землеустрою  та передачу безоплатно у власність  земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства Томазенку Ю.Ф.»

41. Проєкт рішення «Про затвердження проекту землеустрою  та передачу безоплатно у власність  земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства Зубову В.І.»

42. Проєкт рішення «Про затвердження проекту землеустрою  та передачу безоплатно у власність  земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства Жарун Т.А.»

43. Проєкт рішення «Про затвердження проекту землеустрою  та передачу безоплатно у власність  земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства Холодєн Т.О.»

44. Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її в оренду  споживчому товариству «Олександрійське РСТ»»

45. Проєкт рішення «Про затвердження проекту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки для городництва гр. Давидовій С.В.»

46. Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок у власність  в розмірі земельної  частки (паю)  голові та членам ФГ «Врожай-2»»

47. Проєкт рішення "Про внесення змін та доповнень до «Програми Благоустрою населених пунктів Новопразької селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

 

48. Проєкт рішення "Про внесення змін та доповнень до «Програми Економічного і соціального розвиткуНовопразької селищної об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 рік та прогнозу до 2024 року»

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь