НОВОПРАЗЬКА ОБ'ЄДНАНА ГРОМАДА

Кіровоградська область, Олександрійський район

Проекти рішень

1. Проєкт рішення «Про затвердження Програми розвитку земельних відносин, раціонального використання та охорони земель  Новопразької об’єднаної територіальної  громади на 2020-2022 роки»

2. Проєкт рішення «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)»

3. Проєкт рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність»

4. Проєкт рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі у спільну часткову власність гр. Зануді Л.І. та Карабилу Г.І.»

5. Проєкт рішення «Про припинення права користування на земельні ділянки сільськогосподарського призначення громадянам селища»

6. Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі в оренду громадянам селища для городництва із земель не наданих у власність або постійне користування в межах селища Нова Прага»

7. Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі в оренду громадянам селища для сінокосіння та випасання худоби  із земель не наданих у власність або постійне  користування в межах селища Нова Прага»

8. Проєкт рішення «Про  надання у власність земельної частки (паю) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  Галеті Л.Я.»

9. Проєкт рішення «Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд Мосюковій А.Ф.»

10. Проєкт рішення «Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд Цапко В.В.»

11. Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  Задої А.В.»

12. Проєкт рішення «Про затвердження проекту землеустрою та передачу безоплатно у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства гр. Чернюк С.М.»

13. Проєкт рішення «Про затвердження проекту землеустрою та передачу безоплатно у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення індивідуального садівництва Давидовій С.В.»

14. Проєкт рішення «Про затвердження проекту землеустрою та передачу безоплатно у власність земельну ділянку для ведення  індивідуального садівництва  Буту М.Б.»

15. Проєкт рішення «Про затвердження проекту землеустрою та передачу безоплатно у власність  земельної ділянки для  будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  Булейку М.А.»

16. Проєкт рішення «Про затвердження проекту землеустрою  та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства Шумилу Р.А.»

17. Проєкт рішення «Про затвердження проекту землеустрою та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства Марьюку І.О.»

18. Проєкт рішення «Про надання земельної ділянки в оренду для розміщення та обслуговування приміщення об’єкта торгівлі гр. Нестройній Є.В.»

19. Проєкт рішення «Про  затвердження проекту землеустрою  та надання у власність в розмірі земельної частки (паю) земельної ділянки для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва голові та членам ФГ «Урожай-1»»

20. Проєкт рішення «Про передачу земельної ділянки в оренду  ФГ «Урожай-1» для ведення фермерського господарства»

21. Проєкт рішення «Про внесення змін  до рішення сесії селищної ради  № 294    від 26 липня  2019 року»

22. Проєкт рішення «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності за межами населеного пункту»

23. Про затвердження  штатного розпису  місцевої пожежної  команди  

24. Про затвердження  штатного розпису  Новопразької селищної ради на 2020 рік 

25 Про затверження  штатних розписів дошкільних навчальних закладів  Новопразької селищної ради   

26Про затвердження  штатних  розписів закладів культури  Новопразької селищної ради  

27Про затвердження штатного розпису Новопразької дитячої музичної школи   

28. Проєкт рішення " Про затвердження  Положення про преміювання та матеріальне заохочення працівників апарату Новопразької селищної  ради"

  29.  Про затвердження структури та чисельності апарату Новопразької

селищної ради та її виконавчих органів на 2020 рік

30. Проєкт рішення "Про місцевий бюджет Новопразької селищної об'єднаної територіальної громади на 2020 рік"   додаток 1; додаток 2додаток 3додаток 4додаток 5 ; додаток 6

31. Проєкт рішення "Про затвердження Програми місцевого економічного розвитку Новопразької об'єднаної територіальної громади та План дій з її реалізації" 

32. Проєкт рішення "Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Новопразької селищної об'єднаної територоіальної громади на 2020 рік"

33. Проєкт рішення "Про здійснення регуляторної діяльності Новопразької селищної об'єднаної територіальної громади за 2019 рік"   ЗВІТ

34. Проєкт рішення "Про затвердження переліку проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури Новопразької об'єднаної територіальної громади на 2020 рік"  Додаток 1

35. Проєкт рішення "Про затвердження Програми розвитку земельних відносин, раціонального використання та охорони земель Новопразької селищної об'єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки"

36. Проєкт рішення "Про затвредження програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Новопразької селищної об'єднаної територіальної громади на 2020 рік"

37. Проєк рішення "Про затвердження програми фінансування проведення заходів та свят на території Новопразької селищної об'єднаної територіальної громади на 2020 рік"

38. Проєкт рішення "Про затвердження Положення про Фонд охорони навколишнього природного середовища Новопразької об'єднаної територіальної громади та перелік використання коштів у 2020 році"

39. Проєкт рішення "Про затвердження цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на території Новопразької селищної об'єднаної територіальної громади на 2020 рік"

40. Проєкт рішення "Про затвердження програми фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд пільгових категорій громадян на 2020 рік"

41. Проєкт рішення "Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Новопразької селищної об'єднаної територіальної громади на 2020 рік"

 

42. Проєкт рішення "Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Новопразької селищної об'єднаної територіальної громади на 2020 рік та прогнозу до 2020 року"

43. Проєкт рішення "Про затвердження Звіту про використання коштів резервного фонду Новопразької селищної об'єднаної територіальної громади "

44. Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення Новопразької селищної ради від 21 грудня 2018 року № 137«Про бюджет Новопразької селищної об'єднаної територіальної громади на 2019 рік»   Додаток1; додаток2додаток 3;  додаток 4.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь