НОВОПРАЗЬКА ОБ'ЄДНАНА ГРОМАДА

Кіровоградська область, Олександрійський район

Регуляторна політика

27.11.2018

Звіт про періодичне відстеження регуляторного акта "Методика розрахунку орендної плати комунальної власності"

Звіт про періодичне відстеження результативності дії регуляторного акту "Про порядок проведення конкурсу при передачі в оренду комунального майна територіальної громади смт Нова Прага"

***************************************************************************************

1. Проект рішення про встановлення на території  Новопразької об’єднаної територіальної  громади  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на  2019 рік.

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Новопразької селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області «Про встановлення на території Новопразької об’єднаної територіальної громади податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік»

              2. Проект рішення про встановлення на території Новопразької об’єднаної територіальної  громади земельного податку на 2019 рік

АНАЛІЗ  РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Новопразької селищної ради  Олександрійського району Кіровоградської області «Про встановлення на території Новопразької об’єднаної територіальної  громади земельного податку на 2019 рік»

              3. Проект рішення про встановлення місцевих податків та зборів на території Новопразької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту рішення Новопразької селищної ради  Олександрійського району Кіровоградсько області  «Про встановлення єдиного податку на території  Новопразької селищної ради на 2019 рік»

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь