Новопразька громада допомагає захисникам медикаментами
Дата: 07.06.2024 17:32
Кількість переглядів: 86
Найнеобхідніші речі для захисників на фронті – це ліки та засоби першої допомоги. Їх ніколи не буває багато. Тому Новопразька громада за нагоди передає воїнам медикаменти.
Цього разу на запит земляків, які боронять країну від ворога, допомогли ліками та ношами для евакуації поранених. Громада передала знеболювальні, антисептичні засоби, ліки від застуди тощо. Ліками забезпечив новопразький волонтерський центр «НадіяЄ» на чолі з Валентиною Зубовою.
Кошти на придбання нош задонатили працівники Новопразької селищної ради.