Мультифункціональний спортивний майданчик у Новопразькому ліцеї №2
Дата: 16.05.2024 14:09
Кількість переглядів: 138
На території Новопразького ліцею №2 розпочалося облаштування мультифункціонального спортивного майданчика.
Наразі відбуваються підготовчі роботи: біля освітнього закладу за допомогою спецтехніки знімається шар ґрунту, каміння і старого асфальтного покриття. Після цього проводитиметься вирівнювання майданчика та, власне, встановлення покриття та спортивного обладнання.
Мультифункціональність майданчика дасть учням можливість комфортно та безпечно грати у футбол, баскетбол, волейбол та великий теніс на свіжому повітрі.
Фінансування здійснюється за рахунок залучених коштів із державного бюджету.