НОВОПРАЗЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Кіровоградська область, Олександрійський район

Проєкти рішень ХХХVI сесії Новопразької селищної ради восьмого скликання

Дата: 17.10.2022 11:11
Кількість переглядів: 241

 

1. Проєкт рішення "Про припинення права користування на земельні ділянки сільськогосподарського призначення громадянам селища"

2. Проєкт рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі в оренду громадянам селища для городництва із земель не наданих у власність або постійне користування в межах населених пунктів"

3. Проєкт рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі в оренду для сінокосіння  та випасання худоби за межами населених пунктів"

4. Проєкт рішення "Про реєстрацію права комунальної власності на земельну ділянку"

5. Проєкт рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту"

6. Проєкт рішення "Про затвердження Звіту про виконання бюджету Новопразької селищної територіальної громади за 9 місяців 2022 року"         додаток

7. Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення Новопразької селищної ради від 16 грудня 2021 року № 501 «Про затвердження  штатного  розпису Новопразької  селищної ради на 2022 рік»"

8. Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення Новопразької селищної ради від 16 грудня 2021р. № 500 «Про затвердження структури та чисельності апарату Новопразької селищної ради та її виконавчих органів на 2022 рік»"

9. Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення Новопразької селищної ради від 16 грудня 2021 року № 517 «Про бюджет Новопразької селищної територіальної громади на 2022 рік»"    додаток1   додаток2    додаток3   додаток5   додаток7

10. Проєкт рішення "Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Новопразької селищної територіальної громади на 2023 рік"

11. Проєкт рішення "Про внесення змін та доповнень до рішення № 245 від 10.06.2021 року  «Про затвердження Переліку  першого та другого типу об’єктів  оренди комунальної власності»

12. Проєкт рішення "Про передачу в оренду без проведення аукціону  майна комунальної власності Новопразької селищної територіальної громади Комунальному підприємству «Міська стоматологічна поліклініка» Олександрійської міської ради

13. Проєкт рішення "Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 22.12.2020 року № 42 «Про затвердження Програми соціального захисту населення Новопразької селищної ради  на 2021-2025 роки»"

14. Проєкт рішення "Про внесення зміни до рішення Новопразької селищної ради  від 16 грудня 2021 року  № 516 «Про затвердження Програми  економічного і соціального  розвитку Новопразької  селищної  територіальної  громади на 2022 рік та основні напрямки розвитку на 2023 і 2024 роки»"

15.Проєкт рішення "Про розгляд заяви щодо затвердження проекту землеустрою та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства гр. Єжовій Н.Д."

16. Проєкт рішення "Про проведення інвентаризації частини земель комунальної власності"


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь