НОВОПРАЗЬКА ОБ'ЄДНАНА ГРОМАДА

Кіровоградська область, Олександрійський район

Щодо яких працівників можуть компенсуватися роботодавцям витрати на оплату праці?

Дата: 26.04.2022 15:17
Кількість переглядів: 20

Щодо яких працівників можуть компенсуватися роботодавцям витрати на оплату  праці? | Кропивницький | Економіка | Новини №207176 — mistaUA

Відповідно до пункту 2 Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 № 331, компенсація витрат  надається роботодавцю за кожну працевлаштовану особу на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, зокрема за сумісництвом.

Компенсація надається як відносно безробітних, працевлаштованих за сприяння центрів зайнятості, так і відносно громадян, самостійно працевлаштованих роботодавцями.

Компенсація надається і відносно працівників, працевлаштованих за сумісництвом. Тобто такі громадяни не обов’язково мають бути звільнені з основного місця роботи на підприємствах, які знаходяться в областях, де ведуться бойові дії.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь