НОВОПРАЗЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Кіровоградська область, Олександрійський район

Додаткові заходи соціальної підтримки багатодітних сімей та сімей, які мають дитину з інвалідністю

Дата: 11.04.2022 15:26
Кількість переглядів: 355

Додаткові заходи соціальної підтримки багатодітних сімей та сімей, які мають дитину з інвалідністю

 

Міністерство соціальної політики України за участю Міжнародного надзвичайного фонду допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) реалізує спільний проект щодо додаткових заходів соціальної підтримки найбільш вразливих категорій населення. В рамках реалізації проекту право на виплату додаткової грошової допомоги за рахунок коштів ЮНІСЕФ мають такі категорії населення:

- сім’ї, до складу яких входять троє і більше дітей, з яких не менш як одна дитина не досягла двох років;

- сім’ї, до складу яких входять двоє і більше дітей, з яких не менш як одна дитина має інвалідність.

Для отримання допомоги один з повнолітніх членів сім’ї, яка належить до визначених категорій, подає заявку шляхом заповнення форми на отримання допомоги на офіційному веб-сайті ЮНІСЕФ (register.unicef.org). У заявці зазначається інформація про всіх членів сім’ї, до якої додається документальне підтвердження належності сім’ї до визначених категорій та номер банківського рахунка (за стандартом IBAN) заявника для виплати допомоги.

Після забезпечення технічної можливості заявка на отримання допомоги подається за допомогою засобів Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія.

За результатами розгляду поданої заявки та перевірки достовірності зазначеної в ній інформації, зокрема щодо належності сім’ї до визначених категорій, на контактний номер телефону надсилається повідомлення про прийняте рішення щодо виплати допомоги.

Виплата допомоги здійснюється в розмірі 2220 гривень на кожного члена сім’ї на місяць, але не більш як для п’ятьох осіб. Виплата допомоги здійснюється одноразово одним платежем із розрахунку на три місяці.

Виплата здійснюється додатково незалежно від отримання особами інших видів допомоги. Розмір отриманої допомоги не враховується під час обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги, що надаються відповідно до законодавства, та не включається до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь