НОВОПРАЗЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Кіровоградська область, Олександрійський район

За якою формою мають звітувати роботодавці з питань застосування праці осіб з інвалідністю?

Дата: 20.12.2021 15:54
Кількість переглядів: 183

Відповідно до Закону України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні” та Порядку подання підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами, що використовують найману працю, звітів про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю та інформації, необхідної для організації їх працевлаштування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 №70 (із змінами), роботодавці, в яких за основним місцем роботи працює 8 і більше осіб, зобов’язані щороку (до 01 березня року, наступного за звітним) подавати звітність про зайнятість осіб з інвалідністю до відділень Фонду соціального захисту інвалідів.

Звітність має подаватися за формою №10ОІ (річна) “Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю за 20__ рік”, затвердженою наказом Міністерства соціальної політики України від 27.08.2020 №591 (набрав чинності з 27.10.2020). Порядок подання звітності регламентується інструкцією, затвердженою вказаним наказом і зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 13.10.2020 за №1007/35290.

У звіті відображається інформація про середньооблікову кількість штатних працівників (з них, яким встановлено інвалідність) із зазначенням окремо чоловіків та жінок, осіб за місцем проживання (у містах та сільських населених пунктах та селищах міського типу), осіб за віком, фонду оплати праці, середньорічної заробітної плати штатних працівників та суми коштів адміністративно-господарських санкцій за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю.

З інформацією з питань подання звітів про працевлаштування осіб з інвалідністю є можливість ознайомитись на вебсторінці Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю у розділі “Діяльність” “Роботодавцям”.

Більш детально за посиланням: https://www.ispf.gov.ua/diyalnist/robotodavcyam/podannya-zvitiv-pro-zajnyatist-i-pracevlashtuvannya 

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь