НОВОПРАЗЬКА ОБ'ЄДНАНА ГРОМАДА

Кіровоградська область, Олександрійський район

Де фізична особа зможе провести звірку даних земельних ділянок?

Дата: 02.07.2021 10:16
Кількість переглядів: 49

Головне управління ДПС  у Кіровоградській області нагадує, що фізичні особи, які є платниками плати за землю: земельного податку чи орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, можуть звернутися з письмовою заявою до податкового органу за місцем знаходження земельних ділянок для проведення звірки даних щодо:

  -   розміру площ та кількості земельних ділянок, що перебувають у власності та/або користуванні платника податку;

  -   права на користування пільгою зі сплати податку з урахуванням положень пп. 281.4 та 281.5 ст. 281 Податкового кодексу України;

 -    розміру ставки земельного податку;

 -    нарахованої суми плати за землю.

Щодо платників податків, які  мають у власності кілька земельних ділянок, стосовно яких потрібно провести звірку даних, то для  проведення звірки такі платники мають право звернутися до податкового органу за місцем знаходження будь-якої із  земельних ділянок.

 

Олександрійська ДПІ ГУ ДПС

у Кіровоградській області

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь