НОВОПРАЗЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Кіровоградська область, Олександрійський район

Заходи соціального захисту населення у січні - лютому 2021 року

Дата: 22.03.2021 10:18
Кількість переглядів: 381

Фото без опису

 

Ситуація на ринку праці м. Олександрії та Олександрійського району характеризується постійним попитом на працівників сфери торгівлі та послуг (12,4%), менеджерів та професіоналів (13,4%), робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (34,9%), кваліфікованих робітників з інструментом (12,9%), фахівців (16,7%), та найпростіші професії (9,7%).

 

Станом на 1 березня 2021 року на обліку в центрі зайнятості перебувало  3.5 тис. осіб, з яких 61,3% складали жінки, 31,5% – молодь віком до 35 років, кожен четвертий належав до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 30,3 % зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.

Загалом на обліку в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості у січні- лютому 2021 року перебувало 4,03 тис. безробітних, з них набули статус безробітного безпосередньо у лютому місяці – 0,314 тис. осіб.

Протягом січня- лютого 2021 року за сприяння Олександрійського міськрайонного центру зайнятості отримали роботу 243 особи, з них 165 зареєстрованих безробітних громадян. Брали участь у громадських та інших  роботах тимчасового характеру – 74 особи; проходили професійне навчання за направленням Олександрійського міськрайонного центру зайнятості – 75 осіб.

Станом на початок березня 2021 року 2,5 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.

Станом на 1 березня 2021 року кількість вакансій у базі даних Олександрійського міськрайонного центру зайнятості становила - 186. У середньому на одну вакансію претендувало 20 осіб.

На сьогодні затребувані на ринку праці: менеджери (управителі) із збуту,  інженери – конструктори, механіки,  сестри медичні  (брат медичний),   продавці продовольчих та непродовольчих товарів,   електрозварники ручного зварювання,  слюсарі із складання металевих конструкцій, слюсарі з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, та інші.

Інформацію підготував відділ інформаційних систем

Олександрійського міськрайонного центру зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь