НОВОПРАЗЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Кіровоградська область, Олександрійський район

Аналіз стану виробничого травматизму, професійної захворюваності за І півріччя 2020 року на підприємствах, що адміністративно входять до складу Олександрійського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Кірово

Дата: 22.07.2020 10:20
Кількість переглядів: 513

 Фото без опису

 

Протягом 1півріччя 2020 року до відділення надійшло одне повідомлення про нещасний випадок на виробництві, що стався 20.05.2020 року в                                   КП «Центральна міська лікарня м. Олександрії» Олександрійської міської ради з молодшою медичною сестрою бактеріологічної лабораторії. Даний нещасний випадок, комісією з розслідування визнанний страховим випадком, тобто пов’язаними з виробництвом. За ступенем тяжкості - легкий нещасний випадок. 

У 1 півріччі 2020 року розслідуваний випадок смерті працівника на виробництві що трапився 20.08.2019 року. Даний працівник працював за цивільно-правовою угодою в ТОВ «К С СИСТЕМС» і виконував роботи на об’єкті у місті Кривий Ріг. Випадок розслідувався комісією, утвореною Управлінням Держпраці у Дніпропетровській області та визнаний пов’язаним з виробництвом, облікований в ТОВ «К С СИСТЕМС».

Також у поточному 2020 році на нещасний випадок, що стався 21.12.2019 року внаслідок дорожнотранспортної пригоди, в якій травмувався кондуктор громадського транспорту ФОП Моцний С.К., комісією з розслідування складений тимчасовий акт за формою Н-1/П. Після проведеного лікування потерпіла одужала, стійка втрата працездатності чи інвалідність не наступила. Відділенням проведенні страхові виплати по даному нещасному випадку у відповідності вимог закону Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування . Після отримання матеріалів компетентних органів буде складено акт форми Н-1/П. 

Триває розслідування нещасного випадку, що стався 21.09.2019 року внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, в якій отримав травми водій автотранспортних засобів ТОВ «Марївське».

У Петрівському районі нещасні випадки протягом І півріччя 2020 року не реєструвалися.

Порівнюючи з аналогічним періодом 2019 року, слід відмітити зростання виробничого травматизму в місті Олександрії на три випадки. У 1 півріччі 2019 року нещасні випадки пов’язані з виробництвом у місті Олександрії не реєструвалися.Зменшення кількості виробничого травматизму на 3 нещасних випадки зафіксовано у Олександрійському районі.

За видом події розподіл відбувся наступним чином: один нещасний випадок віднесений до падіння потерпілого під час пересування, інший - дорожньо-транспортна пригода на дорогах (шляхах) загального користування та ще один, а саме випадок смерті працівника відбувся внаслідок ураження електричним струмом у разі дотику до струмовідних частин електроустановки, що перебувають під напругою, до ліній електропередачі та обірваних (оголених) проводів. 

Основною причиною травмування працівників у одному випадку є особиста необережність потерпілого, в іншому випадку порушення вимог безпеки під час експлуатації транспорту загального користування (автомобільного, водного, залізничного, повітряного), ще в одному випадку інші організаційні причини.

Відповідно до проведеного аналізу основних причин  нещасних випадків (по актам Н-1) за 1 півріччя 2020 рік, технічні причини складають 0%, організаційні причини - 66,7% та психофізіологічні, відповідно становлять 33,3%.

По кожному нещасному випадку комісією з розслідування були розробленні дієві заходи щодо запобігання подібним випадкам у подальшому, які підприємствами виконанні, про що до відділення надійшла інформація про їх виконання.

Протягом 1 півріччя 2020 року до відділення повідомлення за формою              П-3 про встановлення професійного захворювання працівникам підприємств, організацій, установ що зареєстровані у Олександрійському відділенні не надходили. Одни випадок професійної патологія у 1 півріччя 2019 року зареєстрований на підприємстві Петрівського району, отже рівень професійної захворюваності зменшився за аналогічні періоди на один випадок.

 

 

Страховий експерт з охорони праці

Олександрійського відділення

управління виконавчої дирекції Фонду

соціального страхування України

у Кіровоградській області                                                            І.В.Губко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь