НОВОПРАЗЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Кіровоградська область, Олександрійський район

Конкурс на заміщення  вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування  Новопразької селищної ради

Дата: 19.06.2020 10:04
Кількість переглядів: 485

 Фото без опису

       Новопразька селищна рада Олександрійського району Кіровоградської області (смт Нова Прага, вул. Центральна, 14, Олександрійський район, Кіровоградська область, тел. 6-11-37),  оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування  Новопразької селищної ради: начальник служби в справах дітей Новопразької селищної ради.

       Кандидатам на участь у конкурсі визначити такі умови:

       - громадянство України;

       - освіта повна вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;

       - стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, державній службі, керівних посадах   не менше 2 років;

       - досконале володіння українською мовою.

       Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування  конкурсанти складають у письмовій формі (на спеціальному бланку, листі) іспити на знання Конституції України, законів України «Про  службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання  корупції»,  а також законодавства, що регулює діяльність відповідного спрямування.

До заяви встановленого зразка щодо участі у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на  службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби, додаються:

       -   заповнена особова картка (форма П – 2ДС) з відповідними додатками;

       -   фотокартка розміром 4х6 см;

       - копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня (за наявності);

       - декларацію особи уповноваженої на виконання функцій держави, або місцевого самоврядування за 2019 рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному   веб-сайті НАЗК);

       -  копія документа, який посвідчує особу, копія військового квитка;

       - інші документи за бажанням претендента (рекомендації, копії нагород) тощо.

        Новопразька селищна рада гарантує забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків при проведенні конкурсного відбору на заміщення  вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування  Новопразької селищної ради: начальник служби в справах дітей Новопразької селищної ради.

       Документи  приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: смт Нова Прага, вул. Центральна, 14, Олександрійський район Кіровоградська область, Новопразька селищна рада (загальний відділ).

       Додаткові відомості про умови конкурсу можна одержати в загальному відділі Новопразької селищної ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь