НОВОПРАЗЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Кіровоградська область, Олександрійський район

Заходи соціального захисту населення у січні – квітні 2020 року

Дата: 12.05.2020 08:53
Кількість переглядів: 453

Фото без опису

Ситуація на ринку праці м. Олександрії та Олександрійського району характеризується постійним попитом на працівників сфери торгівлі та послуг (8,4%), менеджерів та професіоналів (22,4%), робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (15 %), кваліфікованих робітників з інструментом (24,3%), фахівців (13,1%), та найпростіші професії (16,8%).

 

Станом на 1 травня  2019 року на обліку в центрі зайнятості перебувало 2,7 тис. осіб, з яких 61,8% складали жінки, 30,3 % – молодь віком до 35 років, кожен другий належав до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 27,2 % зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.

Загалом на обліку в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості у січні - квітні  2020 року перебувало 3,6 тис. безробітних, з них набули статус безробітного безпосередньо у квітні місяці – 0,846 тис. осіб.

Протягом січня - квітня  2020 року за сприяння Олександрійського міськрайонного центру зайнятості отримали роботу 751 особа, з них 431 зареєстрованих безробітних громадян. Брали участь у громадських та інших  роботах тимчасового характеру – 114 осіб; проходили професійне навчання за направленням Олександрійського міськрайонного центру зайнятості – 156 осіб.

Станом на початок травня 2020 року 2,0 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.

Станом на 1 травня 2020 року кількість вакансій у базі даних Олександрійського міськрайонного центру зайнятості становила - 107. У середньому на одну вакансію претендувало 25 осіб.

На сьогодні затребувані на ринку праці: головні бухгалтери, інженери – конструктори, завідувачі лабораторії (освіта), бухгалтери, механіки, кухарі, офіціанти,  слюсарі із складання металевих конструкцій, електрозварники ручного зварювання, продавці продовольчих та непродовольчих товарів, швачки, трактористи-машиністи сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, підсобні робітники та інші.

 

Інформацію підготував відділ інформаційних систем

Олександрійського міськрайонного центру зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь