НОВОПРАЗЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Кіровоградська область, Олександрійський район

Заходи соціального захисту населення у січні - лютому 2020 року

Дата: 18.03.2020 15:35
Кількість переглядів: 465

Фото без опису

 

Ситуація на ринку праці м. Олександрії та Олександрійського району характеризується постійним попитом на працівників сфери торгівлі та послуг (12,1%), менеджерів та професіоналів (19,3%), робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (23,2%), кваліфікованих робітників з інструментом (21.2%), фахівців (12,1%), та найпростіші професії (12.1%).

 

Станом на 1 березня 2020 року на обліку в центрі зайнятості перебувало  2.0 тис. осіб, з яких 61.8 % складали жінки, 30 % – молодь віком до 35 років, кожен другий належав до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 36.5 % зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.

Загалом на обліку в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості у січні 2020 року перебувало 2,1 тис. безробітних, з них набули статус безробітного безпосередньо у січні місяці – 0,403 тис. осіб.

Протягом січня - лютого 2020 року за сприяння Олександрійського міськрайонного центру зайнятості отримали роботу 352 особи, з них 153 зареєстрованих безробітних громадян. Брали участь у громадських та інших  роботах тимчасового характеру – 48 осіб; проходили професійне навчання за направленням Олександрійського міськрайонного центру зайнятості – 111 осіб.

Станом на початок березня 2020 року 1,4 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.

Станом на 1 березня 2020 року кількість вакансій у базі даних Олександрійського міськрайонного центру зайнятості становила - 207. У середньому на одну вакансію претендувало 10 осіб.

На сьогодні затребувані на ринку праці: завідувачі лабораторії (освіта), головні бухгалтери, менеджери,  сестри медичні,  майстри виробничого навчання, бухгалтери, кухарі, офіціанти,   перукарі - модельєри,  продавці продовольчих та непродовольчих товарів, слюсарі з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування, трактористи – машиністи сільськогосподарського виробництва  та інші.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь