НОВОПРАЗЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Кіровоградська область, Олександрійський район

Збільшено розміри державної допомоги з 01 січня 2020 року

Дата: 08.01.2020 15:25
Кількість переглядів: 633

Фото без опису

 

З метою забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання у сімейному оточенні постановою Кабінету Міністрів України № 552 від 26.06.2019 року передбачено призначення державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях.

24 грудня 2019 року постановою Кабінету Міністрів України № 1101 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги» з 1 січня 2020 року підвищено розміри державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування із 2 до 2,5 прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку, а для дітей з інвалідністю – з 2 до 3,5 прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку.

При цьому у разі коли дитині-сироті або дитині, позбавленій батьківського піклування виплачуються призначені в установленому порядку пенсія, аліменти, стипендія чи державна допомога, розмір державної соціальної допомоги визначається як різниця між встановленим для дитини розміром державної соціальної допомоги та розміром зазначених виплат за попередній повний місяць на дату влаштування дитини у дитячий будинок сімейного типу або прийомну сім'ю (крім державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю).

Максимальний розмір допомоги на дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування з 1 січня 2020 року становить:

   - для дітей до 6 років – 4 447,50 грн.

   - для дітей від 6 до 18 років – 5 545 грн.

   - для дітей від 18 до 23 років (за умови навчання) – 5 255 грн.;

   - для дітей з інвалідністю до 6 років – 6 226,50 грн.

   - для дітей з інвалідністю від 6 до 18 років – 7 763 грн.

- для дітей з інвалідністю від 18 до 23 років (за умови навчання) – 7 357грн.

Крім того, збільшено розмір грошового забезпечення батькам – вихователям і прийомним батькам: з 70 % прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку за кожну дитину-вихованця та кожну прийомну дитину до 100% прожиткового мінімуму для працездатних осіб за кожну дитину – вихованця та кожну прийомну дитину (з 1 січня 2020 року – 2 102 грн.).

Також з 1 січня 2020 року підвищено розміри допомоги на дітей, які перебувають у сім'ї патронатного вихователя до 2,5 прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку, а для дітей з інвалідністю – до 3,5 прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку на місяць.

Управління соціального захисту населення Олександрійської райдержадміністрації буде проведено перерахунки державних допомог в автоматичному режимі. Звертатися до управління соціального захисту населення та подавати будь - які додаткові документи не потрібно.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь