ОСТАННЯ СЕСІЯ 2018 РОКУ
Дата: 28.12.2018 14:30
Кількість переглядів: 642
Сьогодні, 28 грудня 2018 року, відбулася восьма, позачергова, сесія сьомого скликання Новопразької селищної ради. У її роботі взяли участь місцеві депутати у кількості – 15 осіб.
На порядку денному розглянули проект рішення про припинення юридичних осіб – Шарівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області та Пантазіївської сільської ради Знам’янськорго району Кіровоградської області, шляхом їх приєднання до юридичної особи – Новопразької селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області.
Дане рішення прийнято одноголосно.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04366086/3227ff60ef47570082ec96b4fc3c614f.jpg)
« повернутися