Захід до 29-ї річниці з дня виведення радянських військ з республіки Афганістан
13 лютого 2018 року в приміщенні Новопразької ЗШ І-ІІ ступенів пройшов захід до 29-ї річниці з дня виведення радянських військ з республіки Афганістан.
Вже стало доброю традицією, що адміністрація школи тісно співпрацює з громадською організацією «Олександрійська районна спілка ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів)», яку очолює В.Кондрескул. Усі пам’ятні дати, спортивні змагання, акції милосердя – це той неповний перелік спільних добрих справ, що виховують у юного покоління патріотизм, мужність і повагу до людей.
Чудові ведучі заходу нагадали присутнім про події афганської війни.
З промовами до глядачів звернулись; заступник директора з навчальної частини - Ольга Ткачова, голова громадської організації «Олександрійська районна спілка ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів)» - Валентин Кондрескул, заступник селищного голови - Микола Бугайов.
Неймовірно гарними та креативними були виступи учнів школи.
Ініціатором проведення заходу виступила невтомна вчителька Галина Гейко.
На завершення концерту вокальний гурт« Молодиці» подарували присутнім дзвінкі переливи українських пісень.